Lokal komercyjny - Usługi Stomatologiczne

lokalizacja: Wrocław, Brzozowa

10 000 PLN

116 PLN / m2

Opis nieruchomości

Na wynajem prawie 90m2 powierzchni przystosowanej pod gabinety stomatologiczne. Lokal znajduje się przy ulicy Brzozowej na Jagodnie w nowoczesnym budynku. Obecnie projekt jest w ostatniej fazie, wnętrza są prawie w całości wykończone, pozostaje organizacja otoczenia.

Już w fazie projektowania położono wszelkich starań by lokal był jak najbardziej funkcjonalny. Układ pomieszczeń i ich ergonomia, usytuowanie recepcji to tylko niektóre atuty.

Gabinety idealnie przystosowane pod kątem najwyższych standardów, pozwolą stomatologom  świadczyć wysokiej jakości usługi, a pacjentom zapewnią komfort.

Jeżeli masz jakieś pytania lub po prostu chcesz zobaczyć tą nieruchomość zadzwoń do mnie.


Trzy Kluczowe zalety to:
- Lokalizacja - Na Jagodnie mieszka prawie 10 000 osób.
- Doskonałe przystosowanie pod kątem usług medycznych
- Nowoczesny budynek

Opis nieruchomości:
Budynek usytuowany jest przy ulicy Brzozowej na Jagodnie dzięki czemu można do niego bardzo łatwo dojechać autem i zaparkować. Tuż obok jest przystanek autobusowy dzięki czemu można łatwo dotrzeć komunikacją miejską.
Lokal znajduje się na parterze dzięki czemu każdy ma łatwy dostęp. Zaraz przy wejściu jest dobrze widoczna recepcja, jest toaleta dla pacjentów z przystosowaniem dla osób z niepełnosprawnościami. W lokalu zrobione są dwa gabinety. Wszystkie przyłącza do fotela dentystycznego znajdują się w podłodze. Jest pomieszczenie przeznaczone na sterylizatornie oraz miejsce na rentgen stomatologiczny. Dzięki czemu przychodnia dentystyczna może świadczyć kompleksowo wszystkie usługi. Wszystko jest doskonale zaplanowane. Gabinety są bardzo ergonomiczne. Ułożenie i ilość gniazdek wystarczająca do podłączenia sprzętu lekarskiego, połączenie z internetem, klimatyzowane pomieszczenia.
Lokal jest niemalże gotowy do umeblowania i rozpoczęcia działalności.


Wyposażenie:
Lokal jest wyposażony w miejskie media, profesjonalną wentylację i klimatyzację, możliwość zamontowanie baneru od strony ulicy - na elewacji. Bezpośrednio przy budynku są miejsca postojowe.

Miesięczny czynsz najmu to 10000 zł plus VAT oraz opłaty użytkowe.
Kaucja w kwocie 20 000 zł
Jeżeli chcesz się upewnić, że ta nieruchomość jest idealna dla ciebie, zapraszam do kontaktu.

Sylwester Szymczak
664 77 02 09

Plan Nieruchomości

Kontakt do opiekuna:

Alventi Home

Sylwester Szymczak
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.